Start Strona główna lista artykułów "Anielskie Lato" Domu Aniołów Stróżów

stat4u

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

"Anielskie Lato" Domu Aniołów Stróżów Drukuj
poniedziałek, 08 lipca 2019 12:37

Rozpoczęły się wakacje, a wraz z nimi kolejna edycja „Anielskiego Lata”. Inicjatywa, która organizowana jest od 2010 roku, skierowana jest dla dzieci i młodzieży ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym, niewyjeżdżających na letni wypoczynek poza miasto.


Tegoroczna edycja potrwa do 30 sierpnia. Zajęcia odbywają się w Katowicach, Chorzowie oraz Sosnowcu. - W czasie wakacji zaplanowaliśmy zajęcia dla dzieci i młodzieży – podopiecznych specjalistycznych placówek wsparcia dziennego oraz placówki w formie pracy podwórkowej w Katowicach-Załężu, Anielskiego Klubu Rozwoju oraz dla dzieci i młodzieży z placówki w formie pracy podwórkowej w Chorzowie (Centrum i Batory), a także podopiecznych Klubu Aktywności Dzieci i Młodzieży w Sosnowcu-Juliuszu - mówi Jakub Marcjasz ze Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów.

Zajęcia tematyczne odbywać się będą od poniedziałku do czwartku. W piątki będą wyjścia dla najbardziej zaangażowanych uczestników. Zajęcia podzielone są na "Anielskie Poranki" od godziny 10 do 12 oraz "Anielskie Popołudnia" od godziny 13 do 15.30.

W tegorocznej edycji akcji zajęcia odbywają się pod hasłem "Letnie Stacje Pomysłów". W każdym tygodniu jest inna tematyka zajęć.

Więcej informacji na stronie: anioly24.pl

 

 

Źródło: naszemiasto.pl

 
Copyright © 2020 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 

Jakość powietrza na 1000-leciu