Start Strona główna lista artykułów Mieszkaniec Osiedla Tysiąclecia zatrzymał oszusta

stat4u

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Mieszkaniec Osiedla Tysiąclecia zatrzymał oszusta Drukuj
czwartek, 26 października 2023 10:00

Jeden z mieszkańców Osiedla Tysiąclecia postanowił na własną rękę zatrzymać podejrzanego mężczyznę, który od jakiegoś czasu wzbudzał niepewność mieszkańców okolicy.


Podający się za kominiarza mężczyzna od kilku dni chodził od drzwi do drzwi, w kilku blokach osiedla. Mieszkańcy w mediach społecznościowych ostrzegali się wzajemnie i wzmagali czujność, wiedząc doskonale, że wizyta oszusta, zwłaszcza dla starszych mieszkańców katowickiego Tauzena może się okazać bardzo kosztowna, a może nawet niebezpieczna.


(kliknij, aby wyświetlić film)


Tym razem nikt nie padł ofiarą oszustwa, jednak nie brakuje doniesień o tym, że ludzie stracili oszczędności życia lub znaleźli się w sytuacji zagrożenia, bo zaufali oszustom. Metod oszustw jest coraz więcej - przestępcy często podają się za policjantów, urzędników, a nawet członków rodziny swoich ofiar. Wszystkie podejrzenia należy niezwłocznie zgłaszać na policję.


Źródło: wkatowicach.eu

 
Copyright © 2023 Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast" w Katowicach. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.